EcoPrint Glass LTD, boyama ve dekorasyon, serigrafi baskı ve sablaj (Buzlama/Matlama) sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra serbest cam ambalaj satışımız da mevcuttur. Şirketimizin  şarap, zeytinyağı ve alkollü endüstrisi için özel tasarımlar ile cam şişe üretimi için kendi şişe kalıbları da vardır.

Bulgar ve birçok yabancı cam fabrikaları ile işbirliği yapmamız ve bu sektörde önde gelen şirket olmamız, müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmak için izin verir.

Şirketimiz hedeflediği pazarlarda yüksek kaliteli ürünler, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerin tüm isteklerini karşılamaktadır. ABD, Rusya, İsrail, AB, Türkiye ve Moldova’ya ihracat yapıyoruz.

Baskı – Son teknoloji baskı makinaları kullanarak 6 ve daha fazla renk, altın, gümüş ve platin dekorasyonu uygulanmaktadır.

Boyama – Gıda-içecek, kozmetik ve medikal sektörlerinden firmalara, cam ürünler üzerine boyama ve dekorasyon hizmeti vermektedir.

Sablaj (Buzlama/Matlaştırma)

Тüm cam ürünlerinde çok renkli baskı, boyama ve sablaj uygulamaktayız. Profesyonel kadromuz, kaliteli ürünlerimiz ve zamanında ürün teslimatı bizi güvenilir ve müşteri odaklı bir şirket yapmaktadır.